BLACK AND WHITE TOZ KAHVE, CAFE SUPERIORE (250 G)
BLACK AND WHITE TOZ KAHVE, CAFE SUPERIORE (250 G)
BLACK AND WHITE TOZ KAHVE, CAFE SUPERIORE (250 G)

Black & White Öğütülmüş Kahve, Caffe Superiore (250 g)

Fiyat : ₺215,90(KDV Dahil)

%100 Arabica kahve çekirdeklerinden oluşan Black and White Caffé Superiore; Brezilya, Guatemala ve Peru’dan titizlikle seçilen çekirdeklerin özenle kavrulmasıyla elde edilen eşsiz bir harmandır. Bu eşsiz harmandaki her bir %100 Arabica kahve çekirdeği ayrı ayrı kendi ideal sıcaklık derecelerinde kavrulup hava ile temas etmeden paketleme aşamasına geçmiştir. Brick paketleme teknolojisi sayesinde hava ile temas etmeden tazeliğini koruyabilmektedir. Amerika kıtasında başlayan yolculuğunu fincanınızda tamamlayan Caffe Superiore, böylece tazeliğini son yuduma kadar korumuş olur. Caffé  Superiore’un öne çıkan özelliği dengeli ve yoğun aromalı bir tada sahip olmasıdır. Hafif tatlı bir bitterlik ve düşük-orta derecede asiditesiyle tamamlanan bu lezzet size bir fincanda artizanal ruhu ve üst kalitede kahveyi sunmaktadır. Black and White Caffé Superiore'u keşfedin!

Türü: %100 Arabica (AA Sınıfı)

Menşei: Brezilya, Guatemala, Peru

Tat Profili: Dengeli, yoğun aroma - Düşük orta asidite - Hafif tatlı bitter

Paket Büyüklüğü: 250g

:

Seçkin bir kahve deneyimine uzanan nitelikli yolculuğu keşfedin! %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan Caffe Superiore, Arabica ve Robusta çekirdeklerinin harmanından oluşan Gran Crema kahveleri, sadece kaliteli çekirdekleri bir araya getiriyor. Black and White; Brezilya, Guatemala, Peru ve Hindistan olmak üzere farklı ülkelerden tedarik edilen çekirdeklerin harmanına sahiptir. Kullanmış olduğu "Harmanlama Metodolojisi" sayesinde her bir çeşitteki orijinler tek tek kavrulur ve sonrasında birleştirilir. 

Global tedarik ağı ve harmanlama teknolojisi tüketiciyle buluşturulurken, aynı zamanda endüstriyel standarttaki Black&White kahveleri ile her zaman aynı standarta sahip kahveler elde edilir.  Hre bir orijinin ayrı ayrı kavrulduğu metodolijinin önemi aroma kaybını engellemektedir. Bu sayede elde edilen eşsiz lezzetin sürekliliği sağlanır. 

Eşsiz Black&White Kahvesi; damak hafızanızdan izleri uzun süre silinmeyen sofistika lezzetine ulaşabilmesi için özel harmanlama yöntemine tabi tutulur. Farklı yörelerden toplanan, ağızda kalıcı ve yumuşak bir tat bırakması için özenle seçilen en iyi kahve çekirdekleri, İtalya'daki kahve kavurma tesisimizde, lezzet profilini en iyi şekilde yansıtabilmesi için yavaş yavaş kavrulur. Küçük miktarlarda kahve çekirdekleri 7 ila 14 dakika boyunca yavaş yavaş kavrulurken, kavrulma ısısı her çekirdeğe eşit şekilde dağılır. Bu şekilde kavrulma süreci devam ederken, çekirdeklerde oluşan ağırlık kaybı önlenir ve hızlı kavurma yöntemine kıyasla çok daha nitelikli, tüm kahve seçeneklerine uyan, benzerlerine göre sıra dışı ve her pakette aynı standart lezzeti vaat eden orijinal Black&White lezzeti ortaya çıkar...

           

 

,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR