Organik Kapsül Kahve Çeşitleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı organik kapsül kahve çeşitleri, güzel aromalarıyla dikkat çekiyor. Özel olarak sıkıştırılmış ve paketlenmiş bu ürünler, uzun süre boyunca tazeliğini korur. Bu sayede her bir çeşidin sunduğu aromalar, tüketildiği anda tam anlamıyla açığa çıkıyor. Ürün ambalajlarında belirtilen aromanın yanı sıra tat yoğunluğu ve asit dengesine göre seçim yapmanız önerilir. Bu şekilde, tercih ettiğiniz her çeşit kahve güzel bir tat bırakıyor.

Aromaların ve öğütülmüş çeşitlerin kaynağı da çeşitliliği artırıyor. Arabica, Kolombiya, Etiyopya veya Brezilya gibi ülkelerde yetiştirilen çekirdeklerden elde edilen pek çok çeşit mevcuttur. Her biri, farklı yoğunluklar ve asit seviyeleriyle karakterizedir. Özellikle yetiştirildikleri bölgelerin iklim ve toprak özellikleri, her bir kapsül kahve çeşidinin özgün tat profiline katkı sağlar. Bu nedenle, kahve tutkunları için geniş bir lezzet yelpazesi sunulur.

Organik Kapsül Kahve

Organik kahve kapsülü çeşitleri, öğütülmüş kahve çekirdeklerinin özel kaplarda özenle saklandığı, hijyenik ve kullanımı son derece kolay bir alternatif sunuyor. Bu kapsüller genellikle espresso, lungo veya filtre kahve gibi farklı çeşitlerde karşımıza çıkıyor. Fakat bunların en belirgin özelliklerinden biri, organik tarım yöntemleriyle yetiştirilmiş ve işlenmiş çekirdeklerin tercih edilmesidir. %100 Arabica Kahve Çekirdeklerinden elde edilen eşsiz Black&White harmanını White Label’ın organik kapsülleri ile keşfedin!

White Label Kapsüllerini diğer kapsül çeşitlerinden ayıran en önemli özellik kapsülünde kesinlikle alüminyum kullanılmamasıdır. %100 Organik kahvesi ve geri dönüştürülebilir materyalleri ile kapsülün kullanılan her elementi doğada geri dönüştürülebilirdir. 

Bu özelliği sayesinde, doğal ve kimyasal gübrelerden uzak, çevre dostu bir nespresso uyumlu kapsül ürün ortaya çıkıyor. Organik kapsül kahveler, hem pratikliği hem de sağladığı lezzet açısından tercih edilen bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Yoğun aromasıyla öne çıkan organik espresso kapsülleri, kahve tutkunlarına kısa ve etkileyici bir kahve deneyimi sunmaktadır. Ayrıca kompostable, yani tekrardan gübrelenebilir ürünlerden üretilir.

İklim Nötr Kapsül Kahveler ile Daha İyi Bir Gelecek İçin Çözümün Parçasıyız

Climate Neutral Group'un (CNG) "İklim Nötr Kahve Sertifikası" programına dahil olarak, Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz ve "Sıfır Atık (Zero Impact)" kahveyi üretiyoruz. Aynı zamanda Brezilya'da, ormansızlaşmayı azaltmak ve biyolojik çeşitliliği korumak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için organize edilen "Jacunda Ormanını Koruma Programı" projesine doğrudan destek veriyoruz. 
İklim Nötr özelliğe sahip bu kapsüller genellikle, koyu kavrulmuş kahve çekirdekleri kullanılarak özenle hazırlanmaktadır. Lungo kapsülleriyse, daha uzun süre suyla temas ettikleri için daha hafif bir tat profilini beraberinde getirirler, ayrıca doğada yok olabilen kahve ürünlerdir. Bu tür kapsüller genellikle, hafif veya orta kavrulmuş çekirdeklerden üretilirler. 

Black&White’ın %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan eşsiz harmanını organik kapsüller ile doğaya zarar vermeden tüketmenin mutluluğunu yaşayın! Bu özel süreç sayesinde kahve çekirdeklerinin güzel tat ve aromaları daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Organik kapsül kahve fiyatları, çeşitlilik, marka ve üretim yöntemi gibi faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Organik ürünlerin özel işleme süreçleri ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmeleri nedeniyle, genellikle diğer kahve türlerine göre daha yüksek bir maliyetle satışa sunulmaktadır.

Geri Dönüştürülebilir Kapsül Kahve

Ancak bu fiyat farkı, sıfır karbon ayak izi uyumlu ürün üretim sürecinin yanı sıra doğal tat ve aromaların korunmasını sağlama konusundaki özenin bir yatırımı olarak da düşünülebilir. Kullanıma sunulan kapsül kahveler OK kompost, iklim Nötr, %100 organik, doğada dönüştürülebilir ürünlerdir. Ayrıca 5 farklı sertifikaya sahip olmanın yanı sıra uluslararası geçerliliğe sahip olan ve "Nespresso Uyumlu" kapsüllerdir.
Karbon Ayak İzini Sıfırlayan Sürdürülebilir Kahve
Bir ürünün üretilmesinden, taşımacılıkta dahil, bertaraf edilmesine kadar izlenen tüm süreçler karbon ayak izinin bir parçasıdır. White Label Kapsül kahveler, üretimden yudumladığınız ana kadar karbon nötr diyerek karbon ayak izini tamamen sıfırlıyor.

Neyi Amaçlıyoruz?

Hem bireysel hem de kurumsal tarafta sunduğumuz çözümlerle kahve tüketiminde çevresel ve sosyal etkiyi sor-gulayan bir toplumsal bilinç oluşmasına katkıda bulunuyoruz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR